mBank

Niezależni doradcy na telefon. Zostaw kontakt - oddzwonimy

Tomasz Czudowski 1 stycznia Br. został nowym dyrektorem marketingu mBanku.Jakie obowiązki czekają nowego dyrektora? W mBanku będzie odpowiadał za działania związane z komunikacją marki, czyli: identyfikacja wizualna, merchandising, reklama, marketing internetowy, sprzedaż. Pan Tomasz będzie czuwał nad spójnością wizerunku marki mBank nie tylko w Polsce, ale również w Czechach i Słowacji. mBank współpracując z agencją Mosqi.to skupił swoją uwagę na reklamie promującej darmowe eKonto. Na co zwraca uwagę kampania? Kampania interaktywna mBanku podkreśla, że klienci korzystający z rachunku eKonto w Polsce i zagranicą mogą bez prowizji dokonywać wypłat z ponad 3000 bankomatów. Standardową opcją dla klientów mBanku jest możliwość korzystania z przelewów przez Internet oraz karty debetowej Visa Elektron. W Kampanii reklamowej mBank nawiązał do sztuki propagandowej z lat pięćdziesiątych. Organizatorzy kampanii wykorzystali motyw rewolucji oraz bankomatów podbijających ulice miast. Kampania mbanku stawia sobie za cel uwypuklić liczbę bankomatów, która stale się zwiększa w sieci, Euronet, Cash4You, BZ WBK oraz eCard. mBank postarał się, żeby interaktywna kampanię reklamową można było zobaczyć na wszystkich największych portalach informacyjnych w Polsce. Również serwisy społecznościowe oraz aukcyjne będą zaangażowane przez mBank. Bankowością elektroniczną mBank zajmuje się od 7 lat. Prawie 1,9 mln klientów korzysta z rachunków w mBanku. Pozyskanie nowych klientów oraz umocnienie wizerunku banku to cel nadrzędny mbanku. mBank nigdy nie pobierał opłaty za samo prowadzenie konta. Teraz w mBanku darmowe są również przelewy i prowadzenie konta. Żeby uatrakcyjnić swoją ofertę mBank dodatkowo co jakiś czas podwyższa oprocentowanie konta oszczędnościowego eMax Plus.

Kalkulator zdolności kredytowej pozwala wyliczyć kwotę kredytu hipotecznego jaką możesz uzyskać. Opiera się na ogólnych algorytmach wyliczania zdolności kredytowej stosowanych przez Banki.

Wyszukiwarka kredytów pozwla obliczyć dokładną ratę kredytu zgodnie z aktualnymi ofertami banków. Wyniki obliczeń to rzeczywiste dane, a nie oferty marketingowe. O aktualność informacji dba zespół specjalistów. W przypadku kredytów walutowych uwzględniane są także codziennie aktualizowane kursy walut.

Twój osobisty doradca kredytowy na telefon

ZADZWOŃ LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

609 220 550